Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmiar biustu może powiedzieć wiele o Twojej osobowości!
#1
Biust od pokoleń był, zarówno dla jednej i drugiej płci niezwykle ważną częścią ciała.
Do dzisiaj nic się nie zmieniło, a powstające kolejne badania i analizy, tylko dowodzą, jak pewne mechanizmy związane, z np.
rozmiarem biustu, mogą być zakorzenione w naszej świadomości.

[img](...)]

Naukowcy w wielu przeprowadzonych doświadczeniach starali się udowodnić, iż rozmiar biustu powiązany jest z określonymi cechami charakteru jego właścicielki. Oto co otrzymali:

1. Im większy biust, tym więcej potraf wydać

Na podstawie danych sprzedażowych, jednego z internetowych sklepów z bielizną,
stwierdzono, iż właścicielki rozmiarów C, D chętniej wydają (średnio o 24%) większe sumy na bieliznę, niż ich odpowiedniczki o rozmiarach A, B.

2. Większy biust, większe IQ

Przeciwnie do panujących przekonań, kobiety o dużych rozmiarach piersi, wykazują się wyższym ilorazem inteligencji.
W przeprowadzonych przez Uniwersytet w Chicago badaniach, posiadaczki dużych biustów, uzyskały średnio w testach o 10 pkt więcej, niż ich "konkurentki" z typowym 75B. Do tej pory jednak nie ustalono z czego może wynikać powyższa relacja.

3. Duże biusty to przyszłe mamy

Kobiety hojnie obdarzone przez naturę, postrzegane są przez mężczyzn jako bardziej atrakcyjnie, pod warunkiem, że Ci mężczyźni planują właśnie zostać ojcem! Przeprowadzone badanie ujawniło pewną prawidłowość: mężczyźni deklarujący niechęć do posiadania potomstwa, określali kobiety z małym biustem jako najbardziej atrakcyjne, w przeciwieństwie do mężczyzn, deklarujących chęć posiadania dzieci.

4. Mały biust = dużo kawy

Badania opublikowane natomiast na łamach British Journal of Cancer, wskazywały, że już wypijane 3 filiżanki kawy dziennie, powodowały zmniejszanie się biustu u badanych kobiet! Przebadana połowa uczestniczek eksperymentu, posiadała gen, podatny na działanie kawy i charakteryzowała się właśnie małym rozmiarem biustu.

Jednak badacze uspokajają, mechanizm zmniejszania się biustu w wyniku picia kawy jest niewielki.

5. Sztuczny biust osłabia psychikę

Kobiety które zdecydowały się na operację powiększenia biustu wykazują mniejsza odporność psychiczną. Raport opublikowany na łamach Annals of Plastic Surgery wskazywał na trzykrotnie wyższy odsetek samobójstw wśród kobiet które zdecydowały się na zabieg, w odniesieniu do kobiet które pozostały przy swoim, naturalnym biuście. Nie wykazano jednak, żadnej wytłumaczalnej przyczyny, która mogłaby powodować taką relację.

6. Zbyt duży biust - mniejsza samoocena

Kobiety, deklarujące rozmiar swojego biustu jako "zbyt duży" wykazywały się mniejszą samooceną a także zaburzeniami w odżywianiu, wynika z raportu opublikowanego w Plastic and Reconstructive Surgery. 
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Twoja postawa może wpływać na Twoje samopoczucie! Vitaral 2 2,179 26-03-2016, 23:39
Ostatni post:

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości