Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwny zapach moczu...
#1
Dzień dobry,
Jestem w trakcie leczenia antybiotykami z powodu zakażenia Helicobacterem (Duomox, Metronidazol). Wczoraj zaniepokoił mnie dziwny, ropny zapach moczu. Czy to coś poważnego czy raczej efekt uboczny leczenia?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Mocz pod wpływem leków potrafi zmieniać swoje właściwości (kolor, zapach). Także bardzo możliwe, że to "wina" antybiotyków.
Jeśli problem utrzymywałby się przez dłuższy czas, należy wykonać badanie moczu by wykluczyć infekcję układu moczowego
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wydalanie białka w moczu, jakie normy? Lekoman 0 581 22-08-2016, 23:09
Ostatni post: Lekoman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu