Medicus24.pl - Forum Medyczne - Twój lekarz 24h!
kiedy sa dni plodne? - Wersja do druku

+- Medicus24.pl - Forum Medyczne - Twój lekarz 24h! (http://www.medicus24.pl)
+-- Dział: Forum medyczne - Działy medycyny (http://www.medicus24.pl/forum-forum-medyczne-dzialy-medycyny)
+--- Dział: Ciąża, poród i rozwój dziecka - forum medyczne (http://www.medicus24.pl/forum-ciaza-porod-i-rozwoj-dziecka-forum-medyczne)
+--- Wątek: kiedy sa dni plodne? (/temat-kiedy-sa-dni-plodne)kiedy sa dni plodne? - Gość - 02-10-2016

W których dniach cyklu jest najbardziej prawdopodobne zajscie w ciaze? Czy to prawda ze czasami to jest nawet kilka godzin?


RE: kiedy sa dni plodne? - Gość - 10-07-2017

Dni płodne to ok cztery przed owulacją, dzień owulacji i jeden po. To prawda, komórka jajowa żyje tylko parę godzin, ale plemniki około czterech w sprzyjających warunkach (macica) Smile Aplikacja wyliczy ci twoje dni płodne, w zależności od długości trwania twojego cyklu. Warto pamiętać, że różne mogą przesunąć owulację, lub zupełnie do niej nie dopuścić, więc jeśli zależy ci na płodności warto się suplementować i unikać stresu. Mamadha premium+ podnosi szansę zajścia w ciąże i podtrzymuje ją od razu. Obserwuj siebie Smile


RE: kiedy sa dni plodne? - portia - 13-11-2017

Zazwyczaj rzeczywiście są przed owulacją. Zależnie jak u Ciebie wypada okres. Jeśli masz jakieś wątpliwości to rozwiej je u swojego ginekologa. Ja jak mam jakies pytania to śmiało pytam moją panią ginekolog - Beatę Chołys-Duszyńską i ona mi cierpliwie zawsze wszystko tłumaczy.