Medicus24.pl - Forum Medyczne - Twój lekarz 24h!
Jak nawilżać powietrze w mieszkaniu - Wersja do druku

+- Medicus24.pl - Forum Medyczne - Twój lekarz 24h! (http://www.medicus24.pl)
+-- Dział: Forum medyczne - Działy medycyny (http://www.medicus24.pl/forum-forum-medyczne-dzialy-medycyny)
+--- Dział: Skóra, włosy i alergie - forum medyczne (http://www.medicus24.pl/forum-skora-wlosy-i-alergie-forum-medyczne)
+--- Wątek: Jak nawilżać powietrze w mieszkaniu (/temat-jak-nawilzac-powietrze-w-mieszkaniu)Jak nawilżać powietrze w mieszkaniu - Gość - 27-10-2016

Bardzo się dużo mówi że dla alergików powinna być również odpowiednia atmosfera w mieszkaniu to znaczy odpowiednia wilgotność powietrza. Jak taką wilgotność prawidłowo zapewnić?


RE: Jak nawilżać powietrze w mieszkaniu - Gość - 29-04-2017

Ja kupilam oczyszczacz powietrza z nawilzaczem - spisuje sie idealnie, od razu czuc roznice w mieszkaniu. Nie chcialam zwyklego nawilzacza gdzie nawilzanie odbywa sie za pomoca pary wodnej (mglielki) - jest sprzatania po tym.


RE: Jak nawilżać powietrze w mieszkaniu - Lenna - 01-11-2017

Nawilżać powietrza, inne sposoby u mnie w mieszkaniu się nie sprawdziły


RE: Jak nawilżać powietrze w mieszkaniu - Topolino - 08-03-2018

Są takie nawilżacze na kaloryfer do powieszenia. Można też rozwieszać mokre ręczniki. Nie trzeba zawsze inwestować w sprzęt, jeżeli nie ma się ku temu możliwości. Jednak dobrze jest odpowiednio nawilżać powietrze - u mnie zbyt suche powietrze powoduje bóle gardła i chrypę.


RE: Jak nawilżać powietrze w mieszkaniu - nowotniak - 13-04-2018

Nawilżacz zdecydowanie najlepszą opcją, nie ma taniej wilgoci jak przy rozwieszaniu prania, a jednocześnie powietrze jest znośniejsze.