Forum Medyczne - Regulamin forum

Forum Medicus24.pl jest miejscem wymiany doświadczeń, opinii związanych z ogólnie pojętą medycyną, przez środowisko osób również nie związanych ze środowiskiem dyplomowanych lekarzy i farmaceutów. W związku z powyższym, zawarte w niniejszym forum treści i porady nie mogą być traktowane jako profesjonalne zalecenia w leczeniu schorzeń i innych dolegliwości. Przed zastosowaniem się do zawartych na niniejszym forum treści i porad, należy je skonsultować z odpowiednim dla siebie lekarzem specjalistą lub farmaceutą.

Zabrania się publikowania na forum treści ogólnie przyjętych za obraźliwe, wulgarne, rasistowskie i łamiące przepisy prawa polskiego, włączając w to zamieszczanie odnośników do takich materiałów.

Zamieszczanie wszelkich treści, materiałów musi odbywać się z należytym poszanowaniem prawa autorskiego.

Zabrania się publikowania wszelkich reklam, ogłoszeń bez zgody i wiedzy Administratorów tego forum.

Klikając poniżej oświadczasz, że akceptujesz powyższe postanowienia i zobowiązujesz się do ich przestrzegania. Wszelkie nadużycia są na bieżąco rejestrowane i mogą skutkować zablokowaniem konta przez Administratora tego forum, bez ostrzeżenia. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się proszę z Administratorem tego forum.


Menu