Ogłoszenie: Regulamin forum i polityka prywatności
Regulamin forum i polityka prywatności

1. Niniejszy dokument, zwany dalej "Regulaminem" określa zasady funkcjonowania strony internetowej dostępnej pod adresem (...), zwanej dalej "Forum dyskusyjnym".

2. Forum dyskusyjne służy do wymiany opinii użytkowników na tematy związane z medycyną. Wszelkie treści zawarte w niniejszym forum należy traktować jako prywatne opinie osób, niezwiązanych w sposób profesjonalny z naukami medycznymi. Każdorazowo, chcąc zastosować się do wskazań, opinii zawartych na tym Forum dyskusyjnym, należy je uprzednio skonsultować z odpowiednim lekarzem, bądź farmaceutą.

3. Forum dyskusyjne jest całkowicie anonimowe. System nie wymusza od użytkownika podawania jakichkolwiek danych osobowych. System Forum dyskusyjnego nie przechowuje danych osobowych.

4. W celach statystycznych i obrony Forum dyskusyjnego przed tzw. robotami spamującymi, stosowana jest technologia plików "cookies" oraz identyfikowanie adresu IP. Jeżeli użytkownik nie zgadza się na stosowanie powyższych technologii, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej, jednak powinien być jednocześnie świadomo, że część funkcji Forum dyskusyjnego będzie wtedy niedostępna.

5. Publikowanie postów. Dodawanie nowych treści na Forum dyskusyjnym odbywa się poprzez wypełnienie formularza i podpisanie go swoim pseudonimem. System Forum Dyskusyjnego przed dodaniem nowej treści może również poprosić o weryfikację przez system antyspamowy, dostarczany przez Google. Zabrania się publikowania treści niezwiązanych z tematyką niniejszego Forum Dyskusyjnego, a w szczególności reklam, odnośników do innych stron. Treści takie będą systematycznie usuwane przez administratorów niniejszego forum. Zabrania się również publikowania treści obraźliwych, wulgarnych i naruszających przepisy prawa polskiego.